PBT-RP100SN1SS0AMA0Z SICK Inc
  • Part Number: PBT-RP100SN1SS0AMA0Z
  • Manufacturer Name: SICK Inc
  • Description: Pressure Sensor, PBT, Liquid, Gaseous, 0 psi ... 100 psi, 0°C-+80°C, 4mA- 20mA
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about PBT-RP100SN1SS0AMA0Z SICK Inc
    PBT-RP100SN1SS0AMA0Z SICK Inc
    PBT-RP100SN1SS0AMA0Z is manufactured by SICK Inc and is categorized in the Sensors category. PBT-RP100SN1SS0AMA0Z is described as Pressure Sensor, PBT, Liquid, Gaseous, 0 psi ... 100 psi, 0°C-+80°C, 4mA- 20mA. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    View
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ