MPA-359THTP0 SICK Inc
  • Part Number: MPA-359THTP0
  • Manufacturer Name: SICK Inc
  • Description: Sensor, Magnetic Cylinder, 359 mm Range, 15-30 VDC, 2 mT, Cable with M8, 1.15 ms, Alum
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about MPA-359THTP0 SICK Inc
    MPA-359THTP0 SICK Inc
    MPA-359THTP0 is manufactured by SICK Inc and is categorized in the Sensors category. MPA-359THTP0 is described as Sensor, Magnetic Cylinder, 359 mm Range, 15-30 VDC, 2 mT, Cable with M8, 1.15 ms, Alum. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM