MPA-287THTP0 SICK Inc
  • Part Number: MPA-287THTP0
  • Manufacturer Name: SICK Inc
  • Description: Sensor, Magnetic Cylinder, 287 mm Range, 15-30 VDC, 2 mT, Cable with M8, 1.15 ms, Alum
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about MPA-287THTP0 SICK Inc
    MPA-287THTP0 SICK Inc
    MPA-287THTP0 is manufactured by SICK Inc and is categorized in the Sensors category. MPA-287THTP0 is described as Sensor, Magnetic Cylinder, 287 mm Range, 15-30 VDC, 2 mT, Cable with M8, 1.15 ms, Alum. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS