MPA-215THTU0 SICK Inc
  • Part Number: MPA-215THTU0
  • Manufacturer Name: SICK Inc
  • Description: Sensor, Magnetic Cylinder, 215 mm Range, 15-30 VDC, 2 mT, Cable, 1.15 ms, Aluminum
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about MPA-215THTU0 SICK Inc
    MPA-215THTU0 SICK Inc
    MPA-215THTU0 is manufactured by SICK Inc and is categorized in the Sensors category. MPA-215THTU0 is described as Sensor, Magnetic Cylinder, 215 mm Range, 15-30 VDC, 2 mT, Cable, 1.15 ms, Aluminum. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE