MPA-143THTU0 SICK Inc
  • Part Number: MPA-143THTU0
  • Manufacturer Name: SICK Inc
  • Description: Sensor, Magnetic Cylinder, 143 mm Range, 15-30 VDC, 2 mT, Cable, 1.15 ms, Aluminum
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about MPA-143THTU0 SICK Inc
    MPA-143THTU0 SICK Inc
    MPA-143THTU0 is manufactured by SICK Inc and is categorized in the Sensors category. MPA-143THTU0 is described as Sensor, Magnetic Cylinder, 143 mm Range, 15-30 VDC, 2 mT, Cable, 1.15 ms, Aluminum. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by SICK Inc
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    View
    Molex
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    Tripp Lite
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V