LFV230-XXTGBTPM0500 SICK Inc
  • Part Number: LFV230-XXTGBTPM0500
  • Manufacturer Name: SICK Inc
  • Description: Level Sensor, LFV200, Fluids, 500mm, #1bar-64bar, M12 Rnd Conn x1, 4Pin, #40°C-+70°C
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about LFV230-XXTGBTPM0500 SICK Inc
    LFV230-XXTGBTPM0500 SICK Inc
    LFV230-XXTGBTPM0500 is manufactured by SICK Inc and is categorized in the Sensors category. LFV230-XXTGBTPM0500 is described as Level Sensor, LFV200, Fluids, 500mm, #1bar-64bar, M12 Rnd Conn x1, 4Pin, #40°C-+70°C. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.