LFV230-XXSNACPV0128 SICK Inc
  • Part Number: LFV230-XXSNACPV0128
  • Manufacturer Name: SICK Inc
  • Description: Level Sensor, LFV200, Fluids, 128mm, #1bar-64bar, Valve plug DIN 43650, #40°C-+70°C
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about LFV230-XXSNACPV0128 SICK Inc
    LFV230-XXSNACPV0128 SICK Inc
    LFV230-XXSNACPV0128 is manufactured by SICK Inc and is categorized in the Sensors category. LFV230-XXSNACPV0128 is described as Level Sensor, LFV200, Fluids, 128mm, #1bar-64bar, Valve plug DIN 43650, #40°C-+70°C. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.