LFP1500-G1NMB SICK Inc
  • Part Number: LFP1500-G1NMB
  • Manufacturer Name: SICK Inc
  • Description: Level Sensor, LFP Inox, Fluids, 1, 500mm, #1bar-16bar, Rnd Conn M12x1, 5Pin, #20°C-+60°C
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about LFP1500-G1NMB SICK Inc
    LFP1500-G1NMB SICK Inc
    LFP1500-G1NMB is manufactured by SICK Inc and is categorized in the Sensors category. LFP1500-G1NMB is described as Level Sensor, LFP Inox, Fluids, 1, 500mm, #1bar-16bar, Rnd Conn M12x1, 5Pin, #20°C-+60°C. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.