LFP0300-A4NMB SICK Inc
  • Part Number: LFP0300-A4NMB
  • Manufacturer Name: SICK Inc
  • Description: TDR Level Sensor LFP Cubic, Prb 300mm, G 3/4Conn, 2xPNP/NPN, 0-10V or 0-20mA, M12
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about LFP0300-A4NMB SICK Inc
    LFP0300-A4NMB SICK Inc
    LFP0300-A4NMB is manufactured by SICK Inc and is categorized in the Sensors category. LFP0300-A4NMB is described as TDR Level Sensor LFP Cubic, Prb 300mm, G 3/4Conn, 2xPNP/NPN, 0-10V or 0-20mA, M12. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by SICK Inc
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    View
    Murata
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 6.5KHZ 30V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7KHZ 10MM
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 12.5V SMD