IME30-15NNOZW2K SICK Inc
  • Part Number: IME30-15NNOZW2K
  • Manufacturer Name: SICK Inc
  • Description: Proximity Sensor, Inductive, 12.15mm Range, M30 x 1.5, NPN, NC, Cable, 3-Wire, 2 m
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about IME30-15NNOZW2K SICK Inc
    IME30-15NNOZW2K SICK Inc
    IME30-15NNOZW2K is manufactured by SICK Inc and is categorized in the Sensors category. IME30-15NNOZW2K is described as Proximity Sensor, Inductive, 12.15mm Range, M30 x 1.5, NPN, NC, Cable, 3-Wire, 2 m. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK