IME12-04NPSZW2K SICK Inc
  • Part Number: IME12-04NPSZW2K
  • Manufacturer Name: SICK Inc
  • Description: Proximity Sensor, Inductive, 3.24mm Range, M12 x 1, PNP, NO, Cable, 3-Wire, 2 m
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about IME12-04NPSZW2K SICK Inc
    IME12-04NPSZW2K SICK Inc
    IME12-04NPSZW2K is manufactured by SICK Inc and is categorized in the Sensors category. IME12-04NPSZW2K is described as Proximity Sensor, Inductive, 3.24mm Range, M12 x 1, PNP, NO, Cable, 3-Wire, 2 m. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by SICK Inc
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED
    View
    CIGARETTE SOCKET METAL INSUL
    PLUG AUTO PWR GREY
    AUTO PLUG EUROPEAN
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR