IME12-04NPOZC0K SICK Inc
  • Part Number: IME12-04NPOZC0K
  • Manufacturer Name: SICK Inc
  • Description: Proximity Sensor, Inductive, 3.24mm Range, M12 x 1, PNP, NC, M12, 4-Pin Male
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about IME12-04NPOZC0K SICK Inc
    IME12-04NPOZC0K SICK Inc
    IME12-04NPOZC0K is manufactured by SICK Inc and is categorized in the Sensors category. IME12-04NPOZC0K is described as Proximity Sensor, Inductive, 3.24mm Range, M12 x 1, PNP, NC, M12, 4-Pin Male. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME J1 21SLOT 3U
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    View
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED