IME12-04NNSZW2S SICK Inc
  • Part Number: IME12-04NNSZW2S
  • Manufacturer Name: SICK Inc
  • Description: Proximity Sensor, Inductive, 3.24mm Range, M12 x 1, NPN, NO, Cable, 3-Wire, 2 m
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about IME12-04NNSZW2S SICK Inc
    IME12-04NNSZW2S SICK Inc
    IME12-04NNSZW2S is manufactured by SICK Inc and is categorized in the Sensors category. IME12-04NNSZW2S is described as Proximity Sensor, Inductive, 3.24mm Range, M12 x 1, NPN, NO, Cable, 3-Wire, 2 m. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Adafruit
  • Description
    USB BATTERY PACK - 10000MAH - 2
    View
  • Manufacturer Name
    Phihong Usa
  • Description
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W
    View
    Patco Electronics
    BATT CHARGER 12V 1.5A X 2 UNIT
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 0.8 AMP
    Ixys
    SOLAR PAD BLACK
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 125W 24V
    Carling Tech
    CONTURA V-CHARGER USB 2.0
    Molex
    IN-VEHICLE SINGLE PORT USB SMART
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 5W 5V
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 6VDC 1.2A