IME12-04BPOZC0S SICK Inc
  • Part Number: IME12-04BPOZC0S
  • Manufacturer Name: SICK Inc
  • Description: Proximity Sensor, Inductive, 3.24mm Range, M12 x 1, PNP, NC, M12, 4-Pin Male
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about IME12-04BPOZC0S SICK Inc
    IME12-04BPOZC0S SICK Inc
    IME12-04BPOZC0S is manufactured by SICK Inc and is categorized in the Sensors category. IME12-04BPOZC0S is described as Proximity Sensor, Inductive, 3.24mm Range, M12 x 1, PNP, NC, M12, 4-Pin Male. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by SICK Inc
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO DIN SOCKET
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    View
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG