LC2DT20B7 SCHNEIDER ELECTRIC
  • Part Number: LC2DT20B7
  • Manufacturer Name: SCHNEIDER ELECTRIC
  • Description: TeSys LC2 4 Pole Contactor, 20 A, 24 V ac Coil
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH