LC2D40G7 SCHNEIDER ELECTRIC
  • Part Number: LC2D40G7
  • Manufacturer Name: SCHNEIDER ELECTRIC
  • Description: TeSys LC2 3 Pole Contactor, 40 A, 30 hp, 120 V ac Coil