LC2D32F7 SCHNEIDER ELECTRIC
  • Part Number: LC2D32F7
  • Manufacturer Name: SCHNEIDER ELECTRIC
  • Description: TeSys LC2 3 Pole Contactor, 32 A, 30 hp, 110 V ac Coil