LC2D25B7 SCHNEIDER ELECTRIC
  • Part Number: LC2D25B7
  • Manufacturer Name: SCHNEIDER ELECTRIC
  • Description: TeSys LC2 3 Pole Contactor, 25 A, 11 kW, 24 V ac Coil
  • Category: Contactors
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK