LC2D18E7 SCHNEIDER ELECTRIC
  • Part Number: LC2D18E7
  • Manufacturer Name: SCHNEIDER ELECTRIC
  • Description: TeSys LC2 3 Pole Contactor, 18 A, 9 kW, 48 V ac Coil