LC2D12U7 SCHNEIDER ELECTRIC
  • Part Number: LC2D12U7
  • Manufacturer Name: SCHNEIDER ELECTRIC
  • Description: TeSys LC2 3 Pole Contactor, 12 A, 10 hp, 230 V ac Coil