LC2D12BL SCHNEIDER ELECTRIC
  • Part Number: LC2D12BL
  • Manufacturer Name: SCHNEIDER ELECTRIC
  • Description: TeSys LC2 3 Pole Contactor, 12 A, 5.5 kW, 24 V dc Coil
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    View
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"