LC1DT32G7 SCHNEIDER ELECTRIC
  • Part Number: LC1DT32G7
  • Manufacturer Name: SCHNEIDER ELECTRIC
  • Description: Contactor, Non-Reversing, 120VAC Coil, 32A, 4-Pole, DIN Rail, TeSys D
  • Category: Contactors
  • Status:
  • More about LC1DT32G7 SCHNEIDER ELECTRIC
    LC1DT32G7 SCHNEIDER ELECTRIC
    LC1DT32G7 is manufactured by SCHNEIDER ELECTRIC and is categorized in the Contactors category. LC1DT32G7 is described as Contactor, Non-Reversing, 120VAC Coil, 32A, 4-Pole, DIN Rail, TeSys D. Perfect Parts is a supplier of Contactors and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.2KHZ 20MM
    Murata
    AUDIO INDICATOR
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.7KHZ 100M