RN222-2.5-02-5M6 SCHAFFNER
  • Available: 1
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RN222-2.5-02-5M6 SCHAFFNER
    RN222-2.5-02-5M6 SCHAFFNER
    RN222-2.5-02-5M6 is manufactured by SCHAFFNER and is categorized in the Common Mode Chokes category. RN222-2.5-02-5M6 is described as CMC 5.6MH 2.5A 2LN TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    KIT HINGED PANEL BRACKET
    View
    Bud Industries
    2 PCS/SET PAINTED BLACK MOUNTING
    Hammond
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    Keystone Electronics
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"