RN214-2.5-02 SCHAFFNER
  • Available: 1,216
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RN214-2.5-02 SCHAFFNER
    RN214-2.5-02 SCHAFFNER
    RN214-2.5-02 is manufactured by SCHAFFNER and is categorized in the Common Mode Chokes category. RN214-2.5-02 is described as CMC 3.3MH 2.5A 2LN TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    View
    Vector
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"