RN214-0.5-02-39M SCHAFFNER
  • Available: 1,671
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RN214-0.5-02-39M SCHAFFNER
    RN214-0.5-02-39M SCHAFFNER
    RN214-0.5-02-39M is manufactured by SCHAFFNER and is categorized in the Common Mode Chokes category. RN214-0.5-02-39M is described as CMC 39MH 500MA 2LN TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO DIN SOCKET
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO PLUG
    View
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG