RN122-1.5-02 SCHAFFNER
  • Available: 236
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RN122-1.5-02 SCHAFFNER
    RN122-1.5-02 SCHAFFNER
    RN122-1.5-02 is manufactured by SCHAFFNER and is categorized in the Common Mode Chokes category. RN122-1.5-02 is described as CMC 10MH 1.5A 2LN TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS