RN116-1.5-02-10M SCHAFFNER
  • More about RN116-1.5-02-10M SCHAFFNER
    RN116-1.5-02-10M SCHAFFNER
    RN116-1.5-02-10M is manufactured by SCHAFFNER and is categorized in the Common Mode Chokes category. RN116-1.5-02-10M is described as CMC 10MH 1.5A 2LN TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U REAR ANGLES 1 SET
    View
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM