RN116-0.5-02-27M SCHAFFNER
  • More about RN116-0.5-02-27M SCHAFFNER
    RN116-0.5-02-27M SCHAFFNER
    RN116-0.5-02-27M is manufactured by SCHAFFNER and is categorized in the Common Mode Chokes category. RN116-0.5-02-27M is described as CMC 27MH 500MA 2LN TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by SCHAFFNER
    ---> Common Mode Chokes from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Common Mode Chokes
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    CORDGRIP NEMA4 .492"
    View
  • Manufacturer Name
    Davies Molding
  • Description
    CABLE GLAND IP67 22.0-32.0MM
    View
    Cinch Connectivity
    MODICE RIGHT SPRING PLATE
    Cinch Connectivity
    MODICE LEFT SPRING PLATE
    Amphenol Ltw
    BREATHABLE VENT
    Davies Molding
    CABLE GLAND IP67 14.0-25.0MM
    Serpac
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    Serpac
    STANDOFF W/POST
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK