RN102-0.3-02-12M SCHAFFNER
  • Available: 224
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RN102-0.3-02-12M SCHAFFNER
    RN102-0.3-02-12M SCHAFFNER
    RN102-0.3-02-12M is manufactured by SCHAFFNER and is categorized in the Common Mode Chokes category. RN102-0.3-02-12M is described as CMC 12MH 300MA 2LN TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by SCHAFFNER
    ---> Common Mode Chokes from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Common Mode Chokes
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    View
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH