RD8127-36-3M0 SCHAFFNER
  • Available: 21
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RD8127-36-3M0 SCHAFFNER
    RD8127-36-3M0 SCHAFFNER
    RD8127-36-3M0 is manufactured by SCHAFFNER and is categorized in the Common Mode Chokes category. RD8127-36-3M0 is described as COMMON MODE CHOKE 3MH 36A 2LN TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by SCHAFFNER
    ---> Common Mode Chokes from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Common Mode Chokes
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Soberton
  • Description
    AUDIO MAGNETIC XDCR 4-6V TH
    View
    Pui Audio
    AUDIO MAGNETIC XDCR 3-7V TH
    Tdk
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK