RD7127-36-1M0 SCHAFFNER
  • Available: 137
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RD7127-36-1M0 SCHAFFNER
    RD7127-36-1M0 SCHAFFNER
    RD7127-36-1M0 is manufactured by SCHAFFNER and is categorized in the Common Mode Chokes category. RD7127-36-1M0 is described as COMMON MODE CHOKE 1MH 36A 2LN TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    View
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE