RB6132-36-0M4 SCHAFFNER
  • Available: 44
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RB6132-36-0M4 SCHAFFNER
    RB6132-36-0M4 SCHAFFNER
    RB6132-36-0M4 is manufactured by SCHAFFNER and is categorized in the Common Mode Chokes category. RB6132-36-0M4 is described as CMC 420UH 36A 3LN TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 6.876 X 4.876"
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BATTERY CONTACT
    View
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"