RB6122-25-0M6 SCHAFFNER
  • Available: 122
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RB6122-25-0M6 SCHAFFNER
    RB6122-25-0M6 SCHAFFNER
    RB6122-25-0M6 is manufactured by SCHAFFNER and is categorized in the Common Mode Chokes category. RB6122-25-0M6 is described as CMC 640UH 25A 2LN TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by SCHAFFNER
    ---> Common Mode Chokes from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Common Mode Chokes
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    View
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X
    ELECTRONIC BOARD BASE