EH35-1.0-02-90M SCHAFFNER
  • Available: 50
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about EH35-1.0-02-90M SCHAFFNER
    EH35-1.0-02-90M SCHAFFNER
    EH35-1.0-02-90M is manufactured by SCHAFFNER and is categorized in the Common Mode Chokes category. EH35-1.0-02-90M is described as COMMON MODE CHOKE 90MH 1A 2LN TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by SCHAFFNER
    ---> Common Mode Chokes from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Common Mode Chokes
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK
    CARD GUIDE PRESS 3X0.078" BLK
    CARD GUIDE PRESS 2X0.078" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"