EH28-2.0-02-15M-X SCHAFFNER
  • Available: 15
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about EH28-2.0-02-15M-X SCHAFFNER
    EH28-2.0-02-15M-X SCHAFFNER
    EH28-2.0-02-15M-X is manufactured by SCHAFFNER and is categorized in the Common Mode Chokes category. EH28-2.0-02-15M-X is described as COMMON MODE CHOKE 15MH 2A 2LN TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by SCHAFFNER
    ---> Common Mode Chokes from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Common Mode Chokes
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE