RUK1608FR010CS SAMSUNG
  • Part Number: RUK1608FR010CS
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: RESISTOR 0603 10MOHM 0.33W 1
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RUK1608FR010CS SAMSUNG
    RUK1608FR010CS SAMSUNG
    RUK1608FR010CS is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RUK1608FR010CS is described as RESISTOR 0603 10MOHM 0.33W 1. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by SAMSUNG
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    View
    Schroff
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    PMC MEZZANINE COVER
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY