RPS102PJ430CS SAMSUNG
  • More about RPS102PJ430CS SAMSUNG
    RPS102PJ430CS SAMSUNG
    RPS102PJ430CS is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the Array Network Resistor category. RPS102PJ430CS is described as RES ARRAY 2 RES 43 OHM 0404. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM