RP164PJ123CS SAMSUNG
  • More about RP164PJ123CS SAMSUNG
    RP164PJ123CS SAMSUNG
    RP164PJ123CS is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the Array Network Resistor category. RP164PJ123CS is described as RES ARRAY 4 RES 12K OHM 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM