RCS3216J620CS SAMSUNG
  • More about RCS3216J620CS SAMSUNG
    RCS3216J620CS SAMSUNG
    RCS3216J620CS is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RCS3216J620CS is described as RESISTOR 1206 62OHM 0.25W 1/. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"