RCS3216J510CS SAMSUNG
  • More about RCS3216J510CS SAMSUNG
    RCS3216J510CS SAMSUNG
    RCS3216J510CS is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RCS3216J510CS is described as RESISTOR 1206 51OHM 0.25W 1/. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    View
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC BOARD BASE