RCS1608F30R9CS SAMSUNG
  • Part Number: RCS1608F30R9CS
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: RESISTOR 0603 30.9OHM 0.1W 1
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RCS1608F30R9CS SAMSUNG
    RCS1608F30R9CS SAMSUNG
    RCS1608F30R9CS is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RCS1608F30R9CS is described as RESISTOR 0603 30.9OHM 0.1W 1. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CER BENDER 9000HZ 500 OHM
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    PIEZOELECTRIC DIAPHRAGM
    View
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 4.6KHZ 20V
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ