RC6432F620CS SAMSUNG
  • More about RC6432F620CS SAMSUNG
    RC6432F620CS SAMSUNG
    RC6432F620CS is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC6432F620CS is described as RESISTOR 2512 62OHM 1W 100PP. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE