RC6432F5R76CS SAMSUNG
  • More about RC6432F5R76CS SAMSUNG
    RC6432F5R76CS SAMSUNG
    RC6432F5R76CS is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC6432F5R76CS is described as RESISTOR 2512 5.76OHM 1W +30. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    View
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP
    PLUG AUTO PWR GRN
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE