RC6432F4R64CS SAMSUNG
  • More about RC6432F4R64CS SAMSUNG
    RC6432F4R64CS SAMSUNG
    RC6432F4R64CS is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC6432F4R64CS is described as RESISTOR 2512 4.64OHM 1W +30. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"