RC6432F4R53CS SAMSUNG
  • More about RC6432F4R53CS SAMSUNG
    RC6432F4R53CS SAMSUNG
    RC6432F4R53CS is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC6432F4R53CS is described as RESISTOR 2512 4.53OHM 1W +30. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by SAMSUNG
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE