RC6432F4R42CS SAMSUNG
  • More about RC6432F4R42CS SAMSUNG
    RC6432F4R42CS SAMSUNG
    RC6432F4R42CS is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC6432F4R42CS is described as RESISTOR 2512 4.42OHM 1W +30. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH