RC6432F2150CS SAMSUNG
  • More about RC6432F2150CS SAMSUNG
    RC6432F2150CS SAMSUNG
    RC6432F2150CS is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC6432F2150CS is described as RESISTOR 2512 215OHM 1W 100P. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    View
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK