RC5025J910CS SAMSUNG
  • More about RC5025J910CS SAMSUNG
    RC5025J910CS SAMSUNG
    RC5025J910CS is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC5025J910CS is described as RESISTOR 2010 91OHM 0.67W 2/. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"