RC5025J820CS SAMSUNG
  • More about RC5025J820CS SAMSUNG
    RC5025J820CS SAMSUNG
    RC5025J820CS is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC5025J820CS is described as RESISTOR 2010 82OHM 0.67W 2/. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    WAX PROTECTION
    View
    Knowles
    EMC
    Mallory Sonalert
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK