RC5025J100CS SAMSUNG
  • More about RC5025J100CS SAMSUNG
    RC5025J100CS SAMSUNG
    RC5025J100CS is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC5025J100CS is described as RESISTOR 2010 10OHM 0.67W 2/. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    View
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED